Krém na ruky s certifikátom demeter svojou vôňou rozmaznáva vaše zmysly a jemne a prirodzene sa stará o vaše ruky. Krém, špeciálne vyvinutý pre citlivú pokožku, kombinuje jojobový olej s vysoko kvalitným ružovým olejom, aby vyživoval vašu pokožku a poskytol jej intenzívnu hydratáciu.
Ľahký jojobový olej je bohatý na omega-9 mastné kyseliny, rýchlo sa vstrebáva a zanecháva vašu pokožku zamatovo jemnú. Vaše ruky budú ošetrené a príjemne jemné – ideálne na každodenné pravidelné použitie. Či už doma, na cestách alebo v kancelárii – tento krém na ruky je vždy tu, keď vaša pokožka potrebuje extra dávku lásky.
Zloženie: Aqua, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Rosa Damascena Flower Water, Alcohol denat., Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Butyrospermum Parkii Butter, Helianthus Annuus Seed Oil, Glycerin, Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum, Tocopherol, Lactic Acid, Parfum, Limonene, Linalool, Geraniol, Citral, Farnesol.
Více z kategorie
157,60 Kč
